Atlantic City Blackjack

Atlantic City Blackjack

Proovige Atlantic City Blackjack tasuta mängida

Blackjacki ei mängita, seda nauditakse. See kõik toimib ka Atlantic City Blackjack online mängus. Me arvame, et isegi selle mängu nimi Atlantic City sobib reaalsuse kajastamiseks ideaalselt.

Kui olete näinud Atlantic City siis teate, kindlasti, et see on sarnane Ameerika Ühendiriikide Lääneranniku Las Vegasele. Mustajatele meeldib öelda, et see on vähem säravam ja palju konservatiivsem. Microgaming Blackjacki mängud on just nimelt sellised, sellepärast arvame ka, et valitud nimi sobib ideaalselt.

See pole kindlasti miinuseks, et mängus puudub vilkumine, samuti miski ei tee kõva häält ega keerle samal ajal. Vastupidi. Atlantic City Blackjacki mängitakse täiesti lõõgastunult. Ärge oodake selle graafikalt ega visuaalidelt suuri imesid. See on kasin ja kasutajasõbralik. Sellel on olemas kõik vajalik, ei midagi liigset. Mängu viib läbi väga meeldiv naishääl, mis annab teada individuaalsete voorude seisust, lisaks on mängul meeldivad helid. Saate rohkem tehtud ja mäng ise on palju meeldivam.

Klassikaline Blackjack, pisut erinevad reeglid

Atlantic City Blackjack on klassikalise blackjacki variant. Kuid peate end valmis panama selleks,et teatud mängu reeglid on erinevad. See baseerub traditsioonilisel laual, millel on viis kasti. Nende kastides mängitakse 52 kaardiga 8 pakist, mida pärast iga mängu segatakse.

Mängija alustab diileri vastu mängimisega ühes kastidest ning saab kolmese splittimise korral kasutada kuni 4 kasti. Mäng algab mängijapoolse panuse tegemisega, seejärel jagatakse kaardid. Muidugi on võimalik kasutada selliseid reegleid nagu Duubeldamine (isegi pärast splittimist), loobumine ja kindlustus.

Väljamaksete suhted on Atlantic City Blackjackis järgmised: Kui teie kaartide väärtus on diileriga võrreldes 21-le lähemal, võidate oma panuse suhtega 1: 1. Kui seis vastupidine, siis kaotate. Jõudes välja blackjackini on väljamakse suhe teie panuse suhtes 3: 2-le. Loobumise korral saate oma raha tagasi. Kui olete valinud oma kindlustuse õigesti ja diiler saab blackjacki, saate oma kindlustuse kätte 2: 1 suhtes.

Proovige Atlantic City Blackjacki tasuta

Microgamingi online mäng Atlantic City Blackjack toimis suurepäraselt. Kui proovite, on teil selle juurest raske lahkuda. Kõik on täiuslikuks kohandatud. Kui olete blackjackis uus, võtke endale piisavalt aega blackjacki reeglitetundma õppimiseks. Soovitame teil esialgu blackjacki online kasiinos tasuta proovida. Teie õppimine ei maksa midagi. Laske käia ja proovige blackjacki ning näete, et see on mäng, mille mängimist te lõpetada ei soovi.

Mängu detailid

Mängutootja:
Microgaming
Mänguteema:
Online kasiino:
Meie hinnang:
Blackjack